data:post.title

targi 2014/part 2.

środa, 28 stycznia 2015 Brak komentarzy
Wakacje 2014 pożegnaliśmy ogromnie zmęczeni. Nie było czasu na regenerację. Wkrótce wybraliśmy się na kolejne targi do stolicy.To był cudownie spędzony dzień, piękna pogoda sprzyjała świetnym nastrojom. Ludzie uśmiechnięci i pozytywni chętnie oglądali nasze prace. Organizacja świetna:)
W drugiej połowie roku pojawiliśmy się rownież na targach organizowanych przez MyBaze.Dom Braci Jabłkowskich przywitał nas świetną atmosferą, przestrzenią i dużą ilością gości. To samo miejsce odwiedziliśmy jeszcze raz, na koniec 2014 roku.

Tym razem, pierwszy raz, wystąpiliśmy w duecie. Dzięki wspólnej miłości do  Parris Wakefield Addition połączyliśmy siły z Wzory Widzę Concept Store i zaprezentowaliśmy pierwsze twórczo naprawione modele z wykorzystaniem wyjątkowych tkanin. 
Udział w targach to dla nas jedyny i najlepszy sposób bezpośredniego kontaktu z klientem. Dzięki nim wiemy co robimy dobrze, a co źle. Targi to rownież sposób na nowe znajomości, kontakty i przyjaźnie. Targi to dowód na to, że nie pracujemy w próżni, że jest nas wielu - pomysłowych, poszukujących i odważnych ludzi. Dziękujemy wszystkim organizatorom.


Publikowanie komentarza