data:post.title

POPOŁUDNIE W OGRODZIE

poniedziałek, 24 czerwca 2013 3 komentarze

... letnie, słoneczne i leniwe.  Mam nadzieję, że udało mi się wprowadzić Was w dobry nastrój:) Letnia aranżacja miejsca do wypoczynku w ogrodzie pozwoliła zaprezentować w częściowym zakresie zasób pracowni Reborn. 
  Niech wasze balkony, tarasy, podesty etc. etc., wypełnią się kolorem i wzorami poduch oldskulowych i sorbetowych, małych dużych i olbrzymich - w towarzystwie niebanalnych, twórczo naprawionych krzeseł, foteli i puf vintage. 
  Popularność palet tak we wnętrzach, jak i na zewnątrz naszych mieszkań i domów skłoniła mnie do uszycia dla Was poduch o takich jak one wymiarach, np. 80 x 120 czy 80 x 80. Największy model poduchy sorbetowej mierzy 120 x 120, można się wygodnie położyć, a pod głowę dla wygody wybrać wzorzyste wersje. Dodam, że oldskulowe poduszki wykonane są z końcówek, z ostatnich kuponów oraz z materiałów odzyskanych. Egzemplarze sorbetowe są z tkaniny technicznej, jednostronnie wodoodpornej, wytrzymałej na rozciąganie i naprężanie - mają podwójne szwy, co wzmacnia ich odporność. Paleta dostępnych kolorów dostępna jest tutaj:

http://reborn-design.pl/kategoria/poduszki-sorbetowe


3 komentarze

 1. Cóż za cudowny stolik! Jak dla mnie, meble z palet już się opatrzyły, natomiast poduchy energetyzująco kolorowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) stolik to perełka upolowane jakąś dekadę temu :-)

   Usuń
 2. Świetny kącik i przepiękne poduchy <3

  OdpowiedzUsuń